Tarcze ścierne do cięcia stali


 1. Tarcze standardowe
  Uniwersalne tarcze do przecinania różnych rodzajów stali i metalu; tarcze gwarantują łatwe cięcie i dobrą żywotność za umiarkowaną cenę; tarcze dostępne w wielu rozmiarach oraz w dwóch rodzajach (płaskie i z obniżonym środkiem); do standardowych szlifierek ręcznych i stacjonarnych.

  1. tarcze płaskie

  2. tarcze z obniżonym środkiem

 2. Tarcze cienkie
  Bardzo cienkie tarcze umożliwiające szybkie, łatwe i czyste cięcie; dzięki niewielkiej grubości tarcza nie nagrzewa ciętego materiału przez co nie ma efektu jego przypalania; mała grubość ściernicy powoduje także niewielką utratę ciętego materiału; tarcze dostępne w wielu rozmiarach; do standardowych szlifierek ręcznych; do cięcia stali szlachetnych, zwykłych oraz cienkich blach.

 3. Tarcze PRIME
  Tarcze specjalne o podwyższonej żywotności zalecane szczególnie do cięcia stali szlachetnych i stopowych oraz cienkich blach; tarcze dostępne w wielu rozmiarach; do standardowych szlifierek ręcznych.

 4. Tarcze do stali nierdzewnej INOX
  Specjalistyczne tarcze umożliwiające przecinanie stali nierdzewnych i kwasoodpornych; użyta technologia oraz mała grubość tarczy powoduje niewielkie straty materiału oraz szybkie i czyste cięcie przy użyciu niewielkich nakładów siły; do standardowych szlifierek ręcznych